کل خبرها   متن   تصوير   ويدئو   صوت
  • 1401/04/30 - 11:36
  • تعداد بازدید: 32
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

حضور سرپرست کانون البرز در چهارشنبه‌های جهادی و میز خدمت کانون

مهری فلاح، سرپرست کانون البرز با حضور در منطقه مهدی آباد شخصا در میز خدمت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پاسخگوی مراجعان بود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون البرز این برنامه با حضور استاندار استان و در قالب قرارگاه اجتماعی استان البرز و  با حضور جمعی از مسوولان استانی، حجت الاسلام و المسلمین محمدی امام جمعه شهرستان، فرماندار و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی  استان و شهرستان عصر روز چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۱۱ در سالن ورزشی شهدای مهدی آباد شهرستان چهار باغ  برگزار شد.

گفتنی است طرح چهارشنبه‌های جهادی به دستور استاندار اجرا شده و قرار است تمام مسوولان ارشد استان و شهرستان‌های مختلف شخصا در میز خدمت حضور یافته و شکلات و مطالبات مردم را شخصا پی گیری کنند.

مهری فلاح، سرپرست کانون البرز در این مراسم از لزوم توسعه مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جهت خدمت رسانی به کودکان و نوجوانان مناطق کم برخوردار و مطالبات مردم منطقه در این خصوص برای استاندار و امام جمعه شهرستان سخن گفت.

معرفی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و فعالیت‌های آن، اجرای قصه‌گویی و بازی برای کودکان و نوجوانان با حضور نرمین کریمی، کارشناس فرهنگی استان البرز دیگر برنامه اجرا شده در میز خدمت کانون بود.

گفتنی است کتابخانه سیار کانون و کارشناس فرهنگی و خدیجه میرزایی، مربی فرهنگی و علی امام وردی زاده، مربی بخش سیار  هفته گذشته در میز خدمت منطقه حصارکرج حضور یافته بودند و  همکاران کانون هفته آتی نیز در این طرح میهمان اهالی سهرابیه کرج خواهند بود .

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت