کل خبرها   متن   تصوير   ويدئو   صوت
  • 1400/03/12 - 12:11
  • تعداد بازدید: 34
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازبینی اولیه‌ی قصه‌های البرز برای شرکت در بیست و سومین جشنواره بین‌المللی

مربیان و سایر قصه‌گویان علاقه‌مند به شرکت در جشنواره قصه‌گویی، از استان البرز، در قالب نشست‌های نقد و بررسی، قصه‌های خود را مورد نقد کارشناسان قرار می دهند.

مربیان و سایر قصه‌گویان علاقه‌مند به شرکت در جشنواره قصه‌گویی، از استان البرز، در قالب نشست‌های نقد و بررسی،   قصه‌های خود را مورد نقد کارشناسان قرار می دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون البرز،  صبح روز چهارشنبه ۱۲ خرداد۱۴۰۰  به همت دبیرخانه بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان البرز، ۱۴۰۰ گروه اول قصه‌گویان علاقه‌مند به شرکت در بخش ملی بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در  سالن همایش‌های مرکز مجتمع کانون کرج، واقع در خیابان شهید صدوقی حضور یافته و در اولین دوره بازبینی قصه‌ها توسط کارشناسان، قصه‌های خود را اجرا کردند.

گفتنی است کارشناسان فرهنگی، مسوول انجمن و مسوول مرکز شماره ۴ کانون کرج، که همگی دارای سابقه طولانی در حوزه قصه و قصه‌گویی و شرکت در جشنواره‌های متعدد هستند،  گروه فرهنگی بازبینی اولیه قصه‌ها را تشکیل داده  و  به شکل مستمر با دعوت از تعداد محدودی از قصه‌گویان، نکات مختلف در خصوص محتوا و چگونگی اجرا را برای قصه‌گویان شرح خواهند داد.

این فعالیت با هدف آشنایی قصه‌گویان با توانمندی‌ها و اشکالات احتمالی  و حضور اثرگذارتر در جشنواره بیست و سوم اجرا یم‌شود.

 

لازم به توضیح است که علاقه‌مندان جهت شرکت در بخش ملی جشنواره قصه‌گویی تا پایان خرداد ۱۴۰۰ مهلت دارند به  نشانی www.kanoonfest.ir    مراجعه کرده و پس از ثبت نام اولیه، اثر خود را ضبط و برای شرکت در جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی بارگذاری کنند. 

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت