کل خبرها   متن   تصوير   ويدئو   صوت
  • 1400/08/15 - 13:44
  • تعداد بازدید: 43
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
تاکید معاون فرهنگی، اجرایی کانون البرز در چهارمین نشست شورای اقامه نماز کانون؛

معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کانون به دیگر دستگاه‌ها

مهری فلاح، معاون فرهنگی، اجرایی کانون البرز در چهارمین نشست شورای اقامه نماز بر ضرورت معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های کانون به دیگر دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون البرز، این مقام مسوول در این نشست ضمن ارائه گزارش عملکرد شورای نماز کانون در سه جلسه‌ی گذشته، مفاد تفاهم نامه با ستاد اقامه‌ی نماز را قرائت کرده و با مشورت حاضران به اصلاح بندهای مربوطه پرداخت.

وی با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های کانون، معرفی این توانمندی‌ها به دیگر دستگاه‌های اجرایی به ویژه دستگاه‌های هم‌سو با فعالیت‌های فرهنگی را ضروری خواند.

فلاح هم‌چنین معرفی درست فرهنگ نماز، آموزش صحیح واژه شناسی نماز، اجرای فعالیت‌های خلاق و جذاب، فضاسازی مناسب نمازخانه‌هاو تشویق اعضای فعال در این حوزه را از نکات قابل توجه دانست.

فریبا فروزانفر، دبیر شورای اقامه نماز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز و دیگر کارشناسان عضو این شورا نیز پیشنهادات خود در خصوص فعالیت‌های اجرایی این حوزه را مطرح کردند.

در این نشست هم‌چنین در خصوص برگزاری مسابقات کتابخوانی با موضوع نماز، چگونگی استفاده از ظرفیت انجمن‌های تخصصی، اجرای برنامه‌های مشارکتی و  تولید محتوا با موضوع نماز و احکام شرعی  بحث و تبادل نظر شد .

لازم به توضیح است معاون فرهنگی، اجرایی، دبیرشورای اقامه نماز، کارشناس مسوول امور مالی و کارشناسان حوزه‌های حراست، ارزیابی عملکرد، آموزش و روابط عمومی  در این جلسه که صبح روز شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۰ برگزار شد، حضور داشتند.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت