کل خبرها   متن   تصوير   ويدئو   صوت
  • 1400/02/30 - 11:03
  • تعداد بازدید: 27
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیر کل کانون البرز در سومین نشست شورای فرهنگی استان تاکید کرد؛

همراهی و همدلی با تغییرات ضروری است

قاسم سلیمانی، مدیر کل کانون البرز و رییس شورای فرهنگی استان در سومین جلسه این شورا بر لزوم همراهی و همدلی با تغییرات جدید تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون استان البرز این مقام مسوول در ابتدای این نشست ضمن توجه به انتخابات پیش رو برلزوم  مشارکت در انتخابات تاکید کرده و ضمن بیان اهمیت نقش هر نفر در سرنوشت کشور بر لزوم مشارکت آگاهانه همکاران در انتخابات تاکید و از آنان خواست با مطالعه و تحقیق سعی کنند به کاندیدای اصلح رای دهند .

رییس شورای فرهنگی استان در بخش دوم سخنانش ضمن اشاره به تحولات جدید به وجود آمده در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و تغییر مدیر عامل این سازمان، از زحمات دکتر نظری مدیر عامل سابق و همراهان ایشان قدردانی کرده  با اشاره به ظرفیت حضور دکتر علی اکبرزاده و دیدگاه‌های خوب ایشان به نقش مراکز در ارائه‌ی خدمات ارزنده به خانواده‌ها و کودک و نوجوان به عنوان مخاطبان اصلی کانون گفت هر تغییر و تحولی ما را با فضاهای جدیدی روبرو خواهد کرد که باید شما همکاران عزیز ضمن اجرای فعالیت‌های سازنده، به خدمات رسانی  پرداخته و با نهایت همدلی و همراهی در صدد بهبود شرایط و خدمات مناسب‌تر به خانواده‌ها تلاش کنید.

رییس شورای فرهنگی استان در بخش پایانی سخنانش با اشاره به اعلام زمان ۳۰ خرداد برای ارسال آثار قصه‌گویی در بخش ملی از معاون فرهنگی و سایر اعضای شورا خواست گزارشی از شرایط حال حاضر استقبال از جشنواره بیان کرده و قبل از اتمام مهلت نقاط قوت و ضعف را بررسی کنند .

در بخش دوم این نشست شیوه نامه تخصصی انجمن هنرهای تجسمی استان بررسی و بهزاد ابوالقاسم حسینی، کارشنای هنری استان به عنوان مسوول انجمن تعیین شد.

قرار است این انجمن از این پس به شکل رسمی به فعالیت‌های قبلی خود ادامه داده و علاوه بر عضوگیری در صورت بهبود شرایط فعلی کرونا بتواند نشست‌های تخصصی با حضور جمعیت اندک مخاطبان در زمینه‌های بیان شده را برگزار کرده و هنرمندان و علاقه‌مندان بیشتری را از اعضای ارشد کانون و دیگر علاقه‌مندان جذب کند .

لازم به توضیح است که سومین جلسه شورای فرهنگی استان روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ با حضور مدیرکل، معاون فرهنگی اجرایی، کارشناسان و مسوول مرکز شماره ۲ کانون کرج با  رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در کتابخانه مرکز شماره ۳ کانون کرج برگزار شد .

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت