کل خبرها   متن   تصوير   ويدئو   صوت
  • 1400/08/25 - 12:55
  • تعداد بازدید: 23
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
ویژه برنامه انجمن هنرهای نمایشی کانون البرز در هفته کتاب

خوانش کتاب توسط عروسک‌ها در کانون البرز

اعضای انجمن هنرهای نمایشی کانون البرز، در یک ویژه برنامه به مناسبت هفته‌ی کتاب و کتابخوانی عروسک‌های دستکشی ساختند و قسمتی از کتاب را باعروسک‌ها خواندند.

 
به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل کانون البرز، این برنامه به صورت فرآیندی و در چند جلسه‌ی مجازی اجرا شد.
 
در جلسه‌ی اول فرزانه بدرپور، مربی فرهنگی مرکز مجتمع و مسوول انجمن هنرهای نمایشی کانون استان کتاب«کلوچه‌های خدا» تالیف «کلرژوبرت» را به اعضا معرفی کرده و از آن‌ها دعوت کرد که ضمن مطالعه‌ی این کتاب شخصیت مورد علاقه‌ی خود را از بین شخصیت های این داستان انتخاب کنند.
 
در جلسه‌ی بعد اعضا با الگو و مراحل ساخت عروسک‌ها آشنا شدند و در نهایت هر کدام از بچه‌ها با استفاده از عروسکی که خودشان ساخته بودند و بخش مورد علاقه‌شان از کتاب، ویدیوهای کوتاهی از خوانش کتاب توسط عروسک‌ها تولید کرده و به گروه مجازی انجمن ارسال کردند.
 
قرار است تا اول آذر ( پایان هفته‌ی کتاب‌خوانی) ارسال ویدیوها به گروه ادامه داشته باشد .
 
فرزانه بدرپور، مسوول انجمن هنرهای نمایشی کانون البرز هدف از برگزاری این ویژه برنامه را استفاده از قالب جذاب عروسکی به منظور  علاقه‌مند سازی کودکان و نوجوانان به مطالعه دانست .
 
گفتنی است فعالیت‌های ویژه هفته کتاب و کتابخوانی همزمان با سراسر کشور با شعار «جای خالی را با کتاب خوب پر کنیم » از ۲۴ آبان تا ۱ آذر ۱۴۰۰ در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز اجرا می‌شود.
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت